Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Minister o satanistach, wojewoda o lewakach, ksiądz o "ekologistach"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 sierpnia 2017 r. o 07:25 Powrót do artykułu
...i osobnicy pokroju wojewody, katabasa od Św. Pedofilów, tudzież inni "mądrzy" oczekują od społeczeństwa traktowani ich na poważnie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełkot lewactwa w szwabskiej gazecie ??? bhabhabhabhaha ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełkot lewactwa w szwabskiej gazecie ??? bhabhabhabhaha ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełkot lewactwa w szwabskiej gazecie ??? bhabhabhabhaha ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te czerwone lewaki - ekoterorystyczne szaleją - a jedno zarażone drzewo może zabić hektar lasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę platformersi odciągnięci od koryta zaczęli pożytkować swój wolny czas na psioczeniu w internetach... ciekawe ciekawe, to już żadnego sensownego zajęcia nie udało się znaleźć? ahh prawda zapomniałem jak się umie być wyłącznie "dyrektorem" albo "kierownikiem" za zarządów platformianych to kiedy rządy te przemijają zostaje tylko ryk i kwik za odebranym korytem bo aby pójść do normalnej pracy to niestety trzeba coś umieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na konferencji powiedzieli prawdę, to nie ekolodzy ale oszołomy ideologiczne. Ekoteroryści ,walczą z węglem i poją wodę z plastikowych butelek, zabijają mychę dla sławy wypuszczają słonia. Tym ludziom pomieszało się w rozumach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszczane pisuary, jeszcze bekniecie za zdemolowanie Puszczy i nie tylko za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dobrał się do władzy w Polsce !! Tragedia !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bełkot lewactwa w szwabskiej gazecie ??? bhabhabhabhaha ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te czerwone lewaki - ekoterorystyczne szaleją - a jedno zarażone drzewo może zabić hektar lasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto dobrał się do władzy w Polsce w latach 2007 - 2015 (tzw, PO/PSL) !! Tragedia !!!! Dobrze że już ich nie ma !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę platformersi odciągnięci od koryta zaczęli pożytkować swój wolny czas na psioczeniu w internetach... ciekawe ciekawe, to już żadnego sensownego zajęcia nie udało się znaleźć? ahh prawda zapomniałem jak się umie być wyłącznie "dyrektorem" albo "kierownikiem" za zarządów platformianych to kiedy rządy te przemijają zostaje tylko ryk i kwik za odebranym korytem bo aby pójść do normalnej pracy to niestety trzeba coś umieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na konferencji powiedzieli prawdę, to nie ekolodzy ale oszołomy ideologiczne. Ekoteroryści ,walczą z węglem i poją wodę z plastikowych butelek, zabijają mychę dla sławy wypuszczają słonia. Tym ludziom pomieszało się w rozumach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemcy nas mordowali, Ruscy nas mordowali. Ukraińcy nas mordowali, a winni jesteśmy my POLACY , jak o tym głośno mówimy. CO JEST QRW NIE TAK Z TA UNIJNA POPRAWNOŚCIOWA POLITYCZNA ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PILSUDSKI – Ja tego, proszę pana, nie nazywam Konstytucją, ja to nazywam konstytutą. I wymyśliłem to słowo, bo ono najbliższe jest do prostituty. Pierdel, serdel, burdel – AKTUALNE DO DZISIAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prawdę powiedzieli o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pisowskie ryje nie grzeszą rozumem, to widać po tych pewnych siebie spojrzeniach - tak patrzą generyczni debile, którym się wydaje, że są inteligentni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy może mi ktoś wskazać na konkretne zdanie wojewody, w którym mówi nieprawdę? Oczywiście nie dyskutujmy na temat wiary, bo przecież nik nikomu nie broni być niewierzącym.  Wojewoda wg mnie uderzył w sedno. Z pewnością nie jeden ekologista czy lewak poczuł ból. To dobry objaw. Prawda ma boleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prawdę powiedzieli o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 9 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...